Svet-Stranek.cz
skupina historického šermu
SHŠ GARDE

Cvikovské Hřmění - Dva bratři a Démon Midgar:skupina historického šermu

Cvikovské Hřmění - Dva bratři a Démon Midgar

Bitva tentokrát z období GOTIKY!!!!

Srdečně vás zveme na další ročník bitvy, která se nese pod názvem Cvikovské Hřmění. 


Protože poslední bitvu provázely technické potíže, rozhodli jsme se ji prostě udělat znovu, myslíme si, že si to zaslouží ... A protože tento rok slaví skupina Garde 15. let své existence ... Bude bitva stejná, ale zároveň jiná ... Proč? Protože bude v GOTICE!!!!


A jak už název napovídá, bude to fantasy, takže může přijet kdokoli, kdo se s námi bude chtít pobavit a užít si to ... Potřebujeme skřety a jiné zlouny pro Démona, stejně tak lidi do vesnice, kteří se v průběhu děje též stanou démonovou armádou ... a samozřejmě i hodňouše na stranu dvou bratrů ... oni chtějí být totiž všichni zlouni a tak se nám bratři bojej, že si to budou muset odbouchat sami proti všem :-) :-) :-)


Co se samotného programu akce týká, ještě se na tom pracuje, ale už teď můžeme říct, že TURNAJ BUDE!!! ... Oni se nás najednou totiž začali lidi ptát, zda bude turnaj a najednou jich bylo tolik, že vlastně rozhodli za nás :-) :-) :-) Takže ano, turnaj bude. A také bude ohňostroj ... Přeci jenom bude Garďákům 15. let a dostanou občanku, takže to se prostě oslavit musí :-) :-) :-) 


Bitva se bude konat 16.5.2020. Pro šermíře samozřejmě platí možný příjezd již v pátek a odjezd v neděli. A všechna tahle sláva se uděje v prostorách Kynologického klubu ve Cvikově.