Svet-Stranek.cz
skupina historického šermu
SHŠ GARDE

Akce uskutečněné:skupina historického šermu

Akce uskutečněné

2010
21.2. První ročník Masopustu v Mimoni
6.3. Šermířský ples v Novém Boru
27.3. Šermířský ples v České Kamenici
3.4. Pašijové hry v České Lípě
23.-25.4. Bitva Brandýs nad Labem - gotika
30.4. Pálení čarodějnic ve Cvikově
1.5. Ústí nad Labem - slavnosti
8.5. Den netradičních her a soutěží ve Starých Křečanech (pouze pro šermíře)
14.-16.5. Cvikovské hřmění (bitva ve Cvikově - třicítka) + Baraban fest (dobová hudba)
29.5. Dětský den ve Cvikově
5.6. Vystoupení ve Štětí
18.-20.6. Tolštejnské slavnosti
26.6. Vystoupení v Novém Boru - sklářské slavnosti
 Slavnosti ve Šluknově
3.7. Cyrilometodějské slavnosti Krompach, Třešňová pouť v Horní Polici
6.7. Vystoupení - dětský tábor Kytlice
11.7. Vystoupení ve Cvikováčku - dětský tábor
14.7. Vystoupení ve Cvikováčku //. - dětský tábor
23. - 25.7. Bitva Krásný Buk - gotika (pouze pro pozvané)
7.8. Vystoupení v Holanech
16. - 22.8. Dovolená na zámku Chojnik v Polsku s vystoupením a bitvou
20. - 22.8. Rumburské slavnosti
28.8. Sloup v Čechách - zámecké slavnosti
5. - 6.9. Ústí nad Labem - slavnosti
10. - 12.9. Mariánská pouť v České Kamenici
1. - 3.10. Vystoupení Zámek Ctěnice
4.12. Děti lesu, les dětem ve Cvikově
16.12. Výroční schůze
17. - 19.12. Oslava narozenin v šermířském stylu u našich přátel  v Praze " Ctěnice"

2011
5.3. Šermířský ples Nový Bor
11.3. Vystoupení na plese v Zákupech
26.3. Šermířský ples Česká Kamenice
24.4. Pašijové hry v České Lípě
30.4. Ústí n/Labem - Severní Terasy (jedeme se stánkem)
1.5. Májové oslavy ve Cvikově
7.5. Den netradičních her a soutěží Staré Křečany - pouze pro šermíře
28.5. Štětí, Dětský den ve Cvikově - vystoupí Mimoňská Garda
18.6. Sklářské slavnosti Nový Bor
2.7. Slavnosti na Krompachu, dobývání mostu v Horní Polici
9. - 15.7. Dětský tábor ve Cvikově
15. - 17.7. Piráti na Úštěku
29. - 31.7. Cvikovské Hřmění - bitva z období třicetileté války
3.8. Vystoupení ve Cvikováčku - dětský tábor
5. - 7.8. Slavnosti v Holanech
7. - 25.8. PRÁZDNINY
10.8. Mariánská pouť Nový Bor - stánek
10.8.
žranice u Otíka :-D
28.8. Sloup v Čechách - Domov důchodců
23. - 25.9. Zámek Ctěnice
4.10. Jiřetín pod Jedlovou
Muzeum Česká Lípa - Brambor.....
Děti lesu Les dětem

2012
3.3. Ples Nový Bor
17.3. Larsova burza v Praze
24.3. Ples Česká Kamenice
7.4. Pašije Česká Lípa
21.4. Bitva Libušín
22.4. "Svatojiřské harcování" Mladá Boleslav
30.4. Pálení čarodějnic ve Cvikově
4. - 6.5. Den netradičních her a soutěží ve Starých Křečanech ( pouze pro šermíře)
11. - 13.5. Bitva Cvikovské Hřmění
18. - 20.5. Slavnosti ve Štětí
26.5.
Slavnosti Jablonné v Podještědí
2.6. Dětský den Cvikov
15. - 17.6. Bitva Odolená Voda
23.6. Stráž  pod Ralskem
28.6. Svatoanenské slavnosti Tisá
7.7. Slavnosti na Krompachu
14.7. Piráti na jezeře Chmelař v Úštěku
3. - 5.8. Slavnosti v Holanech
5. - 10.8. Dětský tábor ve Cvikově
18.8. Hasičská pouť Nový Oldřichov, Mariánská pouť Nový Bor
25.8. Skupinová oslava narozenin ve velkém :-D (Eleonora + Gríša)
8.9. Mariánská pouť Česká Kamenice
28. - 30.9. "Mazec" na hradě Houska
6.10. Sklářské slavnosti Nový Bor
8.12. Děti lesu les dětem

Na podzim jsme také vyrazili opět do domova důchodců ve Sloupu v Čechách.

2013
2.3. Ples v Novém Boru
23.3. Ples v České Kamenici
30.3. Pašijové hry v České Lípě
30.4. Pálení čarodějnic ve Cvikově
3. - 5.5. Den netradičních her a soutěží - Křečany (pouze pro šermíře)
10. - 12.5. Bitva Cvikovské Hřmění
18.5. Děčínské slavnosti
25.5. Den dětí pro Azylový dům v České Lípě
1.6. Dětský den ve Cvikově
15.6. Sklářské slavnosti v Novém Boru
22.6. Stráž pod Ralskem - slavnosti (zaměřeno na piráty)
29.6. Slavnosti ve Šluknově (gladiátoři a gotika)
6.7. Slavnosti na Krompachu
21. - 26.7. Dětský tábor ve Cvikově (ve spolupráci se Cvikováčkem)
1.8. Dětský tábor Cvikov
2. - 4.8. Bitva na Mělníku
8.8. Dětský tábor Holany
17.8. Hasičská pouť Nový Oldřichov, Mariánská pouť v Novém Boru
31.8. Sloup v Čechách - vystoupení (slavnost)
6 - 8.9. Mariánská pouť v České Kamenici
14.9. - 1. ročník Cvikovské Ostrve
21.9. Kunětická Hora - 1. ročník Kunětického vinobraní
27. - 29.9. Hrad Houska - gotická bitva
11. - 13.10. Sněm Řádu Modrého Kříže
7.12. Děti lesu les dětem

2014
22.2. Chlumec  - vystoupení společně se skupinou Malchus
22.3. Ples Č. Kamenice
30.4. Pálení Čarodějnic - Stezka odvahy
9. - 11.5. Den netradičních her a soutěží, Křečany
16. - 18.5. Cvikovské Hřmění
31.5. Jablonné v Podještědí + Dětský den ve Cvikově
28.6. Šluknovské slavnosti
5.7. Horní Police
12.7. Bělá pod Bezdězem
13. - 19.7. Dětský tábor ve Cvikově
26.7. Tisá - Anenská pouť
1. - 3.8. Mělník - Husitská bitva
16.8. Nový Oldřichov - Hasičská pouť, Nový Bor - Mariánská pouť
23.8. Sloup v Čechách
13.9. Cvikovské Ostrve
20.9. Velké Březno
26. - 28.9. Houska - gotická bitva
4.10. Sněm Řádu Modrého Kříže
8.11. burza - Praha
6.12. Děti lesu, les dětem

2015
21.2. Chlumec
28.3. Ples Česká Kamenice - téma pravěk
4.4. Pašije Česká Lípa
17. - 19.4. Brandýs nad Labem - příprava na Frýdlant
25.4. Petrovice - slavnosti
30,4. Pálení čarodějnic ve Cvikově
1.5. Kundratice u Cvikova - vystoupení
8. - 10.5. Netradiční den her a soutěží v Křečanech
15. - 17.5. Frýdlant - slavnosti + bitva
22. - 24.5. Štětí - slavnosti
30.5. Jablonné v Podještědí - slavnosti
31.5.Česká Lípa - oslava výročí parku
19. - 21.6. Stráž pod Ralskem - Vartenberské slavnosti / 27.6. Nový Bor - fotbalové hřiště
4.7. Krompach - Cyrilometodějské slavnosti
10. - 12.7. Karatisté - tábor Lindava
17. - 19.7. Piráti na jezeře Chmelař - Úštěk
21.7. Dolní Světlá - Tábor
24. - 26.7. Tábor Červeného kříže Cvikov - spolupráce s panem Václavem Macelou
31.7. - 2.8. Mělník - Bitva
8.7. Kytlice - charitativní vystoupení
15.8. Mariánská pouť v Novém Boru - vystoupení, Hasičská pouť v Novém Oldřichově
21. - 23.8. Skupinové soustředění
5.9. - Sloup V Čechách a večerní vystoupení ve Cvikově u "pejskařů" pro cyklisty :-)
12.9. Cvikovské Ostrve - slavnosti spojené s oslavou 10. let působení SHŠ Garde ve Cvikově
25. - 27.9. Houska - Bitva
10.10. Mimoň - charitativní vystoupení
14.11. Šermířská burza v Praze
+ Horní Bukovina - Rozloučení se sezonou

2016
23.1. Výroční schůze
20.2. Zimní bitva u Chlumce
5.2. Trénink s Malchusem
2.3. Ples Česká Kamenice
16.4. společný trénink s Malchusem
30.4. Pálení Čarodějnic ve Cvikově
7.5. Den netradičních her a soutěží v Křečanech
13. - 15.5. Cvikovské Hřmění
21.5. Štětí - Bitva
28.5. Jablonné v Podještědí - slavnosti
11.6. Hošťka
17. - 19.6. Stráž pod Ralskem - Vartenberské slavnosti
24.6. Tanvald - pasování prvňáčků (ohnivá show)
24. - 26.6. Chlumec - Husitská bitva
1. - 3.7. Krompach - Slavnosti 
9.7. Karatisté - tábor Lindava - vystoupení
16.7. Bělá pod Bezdězem
23.7.Tisá - Anenská pouť, slavnosti + Ohnivá show na dětském táboře - Oleška
29.-31.7. Soustředění s Malchusem - Březiny
5. - 7.8. Mělník
13.8. Bezděz - Slavnosti Karla IV.
20.8. Nový Oldřichov - Hasičská pouť
27.8. Sloup v Čechách - Domov důchodců (slavnosti)
3.9. Kralovice
4.9. Ústí nad Labem - Severní terasa
17.9. Mělnické vinobraní
24.9. Houska
1.10. Sněm Modrého Kříže
28.-30.10. Cerekvice