Svet-Stranek.cz
skupina historického šermu
SHŠ GARDE

Akce uskutečněné:skupina historického šermu

Akce uskutečněné

2017
4.2. Výroční schůze
17. - 19.2. Chlumec - Ohnivka
11.3. Hasičský ples - Benešov nad Ploučnicí
25.3. Šermířská burza v Praze + Ples v České Kamenici
30.4. Pálení čarodějnic ve Cvikově - stezka odvahy
5. - 7. 5. Staré Křečany - Hry
12. - 14. 5. Slavnosti v Dětenicích - Bitva
19. - 21. 5. Valdštejnské slavnosti ve Frýdlantu v Čechách
27.5. Zdislavina pouť v Jablonném v Podještědí
30.5. Vystoupení pro děti na škole v přírodě v Doksech
24.6. Benešovský slunovrat - Ohnivka
30.6.-2.7. Cyrilometodějské slavnosti - Krompach
8. - 9. 7. Karatisti - Lindava (tábor)
14. - 16. 7. Piráti na jezeře Chmelař v Úštěku
18.7. Sloup v Čechách - tábor
29.7. - 5.8. Soustředění - dovolená Máchovo Jezero
18. - 20.8. Vystoupení při prohlídkách na Bezdězu
26.8. Skupinová oslava narozenin - Gríša + Eli
2.9. Cyklisti Cvikov - Cvičák
8. - 10. 9. Oslavany u Brna - Slavnosti
15. - 17. 9. CVIKOVSKÉ OSTRVE
22. - 24. 9. Houska - Bitva
29. 9. - 1.10. Sněm řádu Modrého kříže ve Starých Křečanech
21.10. Cerekvice - Dračí války
17. - 19.11. Rozloučení se sezónou v Řehlovicích
31.12. Brandýs nad Labem - Silvestr
+ Výlet do IQ Landie

2018
3.2. Výroční schůze  (Cvikov)
10.2. Chlumec (pomoc skupině Malchus) - Ohnivka
3. - 4.3. Skupinové soustředění
24.3. Ples v České Kamenici
27. - 29.4. Brandýs nad Labem - bitva
30.4. Sosnová - ohnivá show
1.5. Májovky - Cvikov
4.-6.5. Křečany - Hry
11. - 13.5. CVIKOVSKÉ HŘMĚNÍ
18. - 20.5. Štětí - Slavnosti, bitva
26.5. Jablonné v Podještědí - Slavnosti
2.6. Dětský den ve Cvikově - dětské soutěže
9.6. Krompach - Vystoupení a soutěže pro Dětský domov
29.6.-1.7. Šluknov - Bitva
6.-8.7. Krompach
13. - 15.7. Piráti na jezeře Chmelař v Úštěku
20.-22.7. Lindava - Karatisti
25.7. Dětský tábor ve Sloupu v Čechách
31.7. Sloup v Čechách - "Vystoupení" a ukázka zbraní pro nevidomé ze sdružení ŽIVOT JDE DÁL
4. - 11.8. Dovolená Mácháč
11.8. Kytlice
18.8. Holany - stezka odvahy
24.-26.8. Kamenický Šenov - Bitva
31.8. - 2.9. Letohrad - bitva z období třicetileté války na Moravě
14.-16.9. Cvikovské Ostrve
28. - 30.9. Houska - Gotická bitva

No a když byl čas ... Tak jsme slavili různé narozeniny apod. s našimi přáteli ze skupiny Šermířská Kumpanie :-)

2019
25.-27.1. Podbořany - Zimní bitva
8.2. Praha - Maturiťák
16.3. Výroní schůze + Narozeniny
30.3. Česká Kamenice - Ples
19.-21.4. Brandýs - secvičná na Frýdlant
30.4. Pálení čarodějnic - Cvikov
3.-5.5. Cerekvice - Slavnosti
10.-12.5. Křečany - Hry
17.-19.5. Frýdlant - Valdštejnské slavnosti
25.5. Zákupy - Slavnosti
1.6. Jablonné v Podještědí - Slavnosti
5.-7.7. Krompach - Slavnosti
12.-14.7. Úštek - Piráti
19.-21.7. Lindava - Karatisti (tábor)
27.7. Narozeniny - Šermířská Kumpanie
16.8. Josefův Důl - Tábor
17.8. Nový Bor - Slavnosti
23.-25.8. Houska - Ukázky při prohlídkách
7.9. Oslavany u Brna - Slavnosti
14.9. Cvikovské Ostrve
21.9. Hradec Králové - Pohádkový les
27.-29.9. Houska - Bitva
5.10. Svatba - Houska
12.10. Bezděz
19.10. Modrý Kříž
9.11. Burza Praha
15.-17. Projekt Lazarus - Písek