Svet-Stranek.cz
skupina historického šermu
SHŠ GARDE

Akce uskutečněné:skupina historického šermu

Akce uskutečněné

2017
4.2. Výroční schůze
17. - 19.2. Chlumec - Ohnivka
11.3. Hasičský ples v Benešově nad Ploučnicí
25.3. Šermířská burza v Praze + Šermířský ples v České Kamenici
30.4. Pálení čarodějnic ve Cvikově - stezka odvahy
5. - 7. 5. Tradiční šermířské hry ve Starých Křečanech
12. - 14. 5. Slavnosti v Dětenicích - Bitva
19. - 21. 5. Valdštejnské slavnosti ve Frýdlantu v Čechách
27.5. Zdislavina pouť v Jablonném v Podještědí
30.5. Vystoupení pro děti na škole v přírodě v Doksech
24.6. Slavnosti v Benešově nad Ploučnicí (Benešovský slunovrat) - Ohnivka
30.6.-2.7. Cyrilometodějské slavnosti na Krompachu
8. - 9. 7. Vystoupení pro děti na karatistickém táboře v Lindavě
14. - 16. 7. Piráti na jezeře Chmelař v Úštěku
18.7. Vystoupení pro děti na dětském táboře ve Sloupu v Čechách
29.7. - 5.8. Skupinové soustředění - dovolená Máchovo Jezero Doksy
18. - 20.8. Vystoupení při prohlídkách na Bezdězu
26.8. Skupinová oslava narozenin - Gríša + Eli
2.9. Vystoupení pro cyklisty ve Cvikově na kynologickém cvičišti
8. - 10. 9. Oslavany u Brna
15. - 17. 9. CVIKOVSKÉ OSTRVE
22. - 24. 9. Bitva na hradě Houska
29. 9. - 1.10. Sněm řádu Modrého kříže ve Starých Křečanech
21.10. Merenda v Cerekvicích - Dračí války
17. - 19.11. Rozloučení se sezónou v Řehlovicích

2018
3.2. Výroční schůze  (Cvikov)
10.2. Chlumec (pomoc skupině Malchus) - Ohnivka
3. - 4.3. Skupinové soustředění
24.3. Ples v České Kamenici
27. - 29.4. Brandýs nad Labem - bitva z období třicetileté války
30.4. Sosnová - ohnivá show :-)
1.5. Májové oslavy ve Cvikově - Soutěže, pohádka, ohnivá show
4. - 6.5. Den netradičních her a soutěží ve Starých Křečanech
11. - 13.5. CVIKOVSKÉ HŘMĚNÍ
18. - 20.5. Štětí - slavnosti z období třicetileté války - Bitva
26.5. Jablonné v Podještědí - městské slavnosti
2.6. Dětský den ve Cvikově - dětské soutěže
9.6. Krompach - vystoupení a soutěže pro Dětský domov
29.6. - 1.7. Šluknov - Zámecké slavnosti - Gotická bitva
6. - 8.7. Krompach
13. - 15.7. Piráti na jezeře Chmelař v Úštěku
20. - 22.7. Lindava - dětský tábor karatistů
25.7. Dětský tábor ve Sloupu v Čechách
31.7. Sloup v Čechách - "Vystoupení" a ukázka zbraní pro nevidomé ze sdružení ŽIVOT JDE DÁL
4. - 11.8. Dovolená Mácháč
11.8. Kytlice
18.8. Holany - stezka odvahy
24. - 26.8. Kamenický Šenov - Panská skála - Gotická bitva
31.8. - 2.9. Letohrad - bitva z období třicetileté války na Moravě
14. - 16.9. CVIKOVSKÉ OSTRVE
28. - 30.9. Houska - Gotická bitva

No a když byl čas ... Tak jsme slavili různé narozeniny apod. s našimi přáteli ze skupiny Šermířská Kumpanie :-)

2019
25. - 27.1. Podbořany - Zimní bitva
8.2. Praha - vystoupení na maturitním plese
16.3. Výroční schůze + hromadná oslava narozenin (+ Šermířská Kumpanie)
30.3. Česká Kamenice - Ples
19. - 21.4. Brandýs nad Labem - "secvičná" - příprava jednotky na Frýdlant

30.4. Pálení Čarodějnic ve Cvikově

3. - 5.5. Cerekvice - slavnosti

10. - 12.5. Křečany - Den netradičních her a soutěží + sněm Modrého Kříže

17. - 19.5. Frýdlant - Valdštejnské slavnosti

25.5. Zákupy - slavnosti na zámku

1.6. Jablonné v Podještědí - slavnosti

5. - 7.7. Krompach - slavnosti

12. - 14.7. Piráti na jezeře Chmelař - Úštěk

19. - 21.7. Lindava - budeme si hrát s dětma na táboře karatistů :-)

27.7. Oslava narozenin u našich přátel ze Šermířské Kumpanie
16.8. Josefův důl - vystoupení pro dětský tábor
17.8. Nový Bor - slavnosti
23.-25.8. Hrad Houska - pomáhali jsme přátelům s ukázkami při prohlídkách :-)