Svet-Stranek.cz
skupina historického šermu
SHŠ GARDE

Akce uskutečněné:skupina historického šermu

Akce uskutečněné

2010
21.2.2010 První ročník Masopustu v Mimoni
6.3.2010 Šermířský ples v Novém Boru
27.3.2010 Šermířský ples v České Kamenici

3.4.2010 Pašijové hry v České Lípě
23.-25.4.2010 Bitva Brandýs nad Labem - gotika
30.4.2010 Pálení čarodejnic ve Cvikově
1.5.2010 Ústí nad Labem - slavnosti

8.5.2010 Den netradičních her a soutěží ve Starých Křečanech (pouze pro šermíře)
14.-16.5.2010 Cvikovské hřmění (bitva ve Cvikově - třicítka) + Baraban fest (dobová hudba)

29.5.2010 Dětský den ve Cvikově
5.6.2010 Vystoupení ve Štětí

18.-20.6.2010 Tolštejnské slavnosti
26..6.2010 Vystoupení v Novém Boru - sklářské slavnosti
                    SlavnostiveŠluknově

3.7.2010 Cyrilometodějské slavnosti Krompach, Třešňová pouť v Horní Polici
6.7.2010 Vystoupení - dětský tábor Kytlice
11.7.2010 Vystoupení ve Cvikováčku - dětský tábor
14.7.2010
Vystoupení ve Cvikováčku //. - dětský tábor
23. - 25.7.2010 Bitva Krásný Buk - gotika (pouze pro pozvané)

7.8.2010 Vystoupení v Holanech
16. - 22.8.2010 Dovolená na zámku Chojnik v Polsku s vystoupením a bitvou
20. - 22.8.2010 Rumburské slavnosti

28.8.2010 Sloup v Čechách - zámecké slavnosti
5. - 6.9.2010 Ústí nad Labem - slavnosti
10. - 12.9.2010 Mariánská pouť v České Kamenici

1. - 3.10. 2010 Vystoupení Zámek Ctěnice
4.12.2010 Děti lesu, les dětem ve Cvikově
16.12.2010 Výroční schůze
17. - 19.12. Oslava narozenin v šermířském stylu u našich přátel  v Praze
" Ctěnice"

2011
5.3.2011 Šermířský ples Nový Bor
11.3.2011 Vystoupení na plese v Zákupech
26.3.2011 Šermířský ples Česká Kamenice

24.4.2011 Pašijové hry v České Lípě
30.4.2011 Ústí n/Labem - Severní Terasy (jedeme se stánkem)
1.5.2011 Májové oslavy ve Cvikově
7.5.2011 Den netradičních her a soutěží Staré Křečany - pouze pro šermíře

28.5.2011 Štětí, Dětský den ve Cvikově - vystoupí Mimoňská Garda
18.6.2011 Sklářské slavnosti Nový Bor
2.7.2011 Slavnosti na Krompachu, dobívání mostu v Horní Polici

9. - 15.7.2011 Dětský tábor ve Cvikově
15. - 17.7.2011 Piráti na Úštěku

29. - 31.7.2011 Cvikovské Hřmění - bitva z období třicetileté války
http://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-ve-cvikove-se-prenesli-o-par-20110801.html#.Tjl97M7SDJY.facebook
3.8.2011 Vystoupení ve Cvikováčku - dětský tábor
5. - 7.8.2011 Slavnosti v Holanech

7. - 25.8.2011 PRÁZDNINY
10.8.2011
Mariánská pouť Nový Bor - stánek
10.8.2011
žranice u Otíka :-D

28.8.2011  Sloup v Čechách - Domov důchodců

23. - 25.9.2011 Zámek Ctěnice
4.10.2011 Jiřetín pod Jedlovou
Muzeum Česká Lípa - Brambor.....
Děti lesu Les dětem


2012
3.3. - Ples Nový Bor
17.3. - Larsova burza v Praze
24.3. - Ples Česká Kamenice

7.4. - Pašije Česká Lípa
21.4. - Bitva Libušín
22.4. - "Svatojiřské harcování" Mladá Boleslav
30.4.
- Pálení čarodějnic ve Cvikově
4. - 6.5. - Den netradičních her a soutěží ve Starých Křečanech ( pouze pro šermíře)

11. - 13.5. - bitva Cvikovské Hřmění
18. - 20.5. -
slavnosti ve Štětí
26.5. -
Slavnosti Jabloné v Podještědí
2.6. - Dětský den Cvikov

15. - 17.6. - Bitva Odolená Voda
23.6. - Stráž  pod Ralskem
28.6. - Svatoanenské slavnosti Tisá
7.7. - slavnosti na Krompachu

14.7. - Piráti na jezeře Chmelař v Úštěku
3. - 5.8. - slavnosti v Holanech
5. - 10.8. - Dětský tábor ve Cvikově

18.8. - Hasičská pouť Nový Oldřichov, Mariánská pouť Nový Bor
25.8. - Skupinová oslava narozenin ve velkém :-D (Eleonora + Gríša)

8.9. - Mariánská pouť Česká Kamenice
28. - 30.9. - "Mazec" na hradě Houska

6.10. - Sklářské slavnosti Nový Bor
8.12. - Děti lesu les dětem

Na podzim jsme také vyrazili opět do domova důchodců ve Sloupu v Čehách.

2013
2.3. - Ples v Novém Boru

23.3. - Ples v České Kamenici
30.3. - Pašijové hry v České Lípě
30.4. - Pálení čarodějnic ve Cvikově
3. - 5.5. - Den netradičních her a soutěží - Křečany (pouze pro šermíře)
10. - 12.5. - Bitva Cvikovské Hřmění
18.5. - Děčínské slavnosti
25.5. - Den dětí pro Azylový dům v České Lípě

1.6. - Dětský den ve Cvikově
15.6. - Sklářské slavnosti v Novém Boru
22.6. - Stráž pod Ralskem - slavnosti (zaměřeno na piráty)
29.6. - slavnosti ve Šluknově (gladiátoři a gotika)
6.7. - slavnosti na Krompachu
21. - 26.7. - Dětský tábor ve Cvikově (ve spolupráci se Cvikováčkem)
1.8. - Dětský tábor Cvikov
2. - 4.8. - Bitva na Mělníku
8.8. - Dětský tábor Holany
17.8. - Hasičská popuť Nový Oldřichov, Mariánská pouť v Novém Boru
31.8. - Sloup v Čechách - vystoupení (slavnost)
6 - 8.9. - Mariánská pouť v České Kamenici
14.9. - 1. ročník Cvikovské Ostrve

21.9. - Kunětická Hora - 1. ročník Kunětického vinobraní
27. - 29.9. Hrad Houska - gotická bitva

11. - 13.10. - Sněm Řádu Modrého Kříže

7.12. - Děti lesu les dětem


2014
22.2. Chlumec  - vystoupení společně se skupinou Malchus
22.3. Ples Č. Kamenice
30.4. Pálení Čarodějnic - Stezka odvahy
9. - 11.5. Den netradičních her a soutěží, Křečany
16. - 18.5. Cvikovské Hřmění
31.5. Jablonné v Podještědí + Dětský den ve Cvikově

28.6. Šluknovské slavnosti
5.7. Horní Police
12.7. Bělá pod Bezdězem
13. - 19.7. Dětský tábor ve Cvikově
26.7. Tisá - Annenská pouť
1. - 3.8. Mělník - Husitská bitva
16.8. Nový Oldřichov - Hasičská pouť, Nový Bor - Mariánská pouť
23.8. Sloup v Čechách

13.9. Cvikovské Ostrve
20.9. Velké březno
26. - 28.9. Houska - gotická bitva

4.10. Sněm Řádu Modrého Kříže
8.11. burza - Praha
6.12. Děti lesu, les dětem

2015
21.2. Chlumec
28.2. Svatba Léni a Pepči - velká párty :-D
28.3. Ples Česká Kamenice - téma pravěk
4.4. Pašije Českí Lípa

17. - 19.4. Secvičná Brandýs nad Labem - příprava na Frýdlant
25.4. Petrovice - slavnosti

30,4. Pálení črodějnic ve Cvikově
1.5. Kundratice u Cvikova - vystoupení

8. - 10.5. Netradiční den her a soutěží v Křečanech
15. - 17.5. Frýdlant - slavnosti + bitva

22. - 24.5. Štětí - slavnosti
30.5. Jablonné v Podještědí - slavnosti
31.5.Česká Lípa - oslava výročí parku

19. - 21.6. Stráž pod Ralskem - Vartenberské slavnosti
27.6. Nový Bor - fotbalové hřiště
4.7. Krompach - Cyrilometodějské slavnosti
10. - 12.7. Karatistický tábor Lindava
17. - 19.7. Piráti na jezeře Chmelař - Úštěk

24. - 26.7. Tábor Červeného kříže Cvikov - spolupráce s panem Václavem Macelou
31.7. - 2.8. Mělník - Bitva
8.7. Kytlice - charitativní vystoupení
15.8. Mariánská pouť v Novém Boru - vystoupení, Hasičská pouť v Novém Oldřichově
21. - 23.8. Skupinové soustředění
5.9. - Sloup V Čechách a večerní vystoupení ve Cvikově u pejskařů pro cyklisty :-)
12.9. CVIKOVSKÉ OSTRVE - slavnosti spojené s oslavou 10let působení SHŠ Garde ve Cvikově
25. - 27.9. Houska - Bitva
10.10. Mimoň - charitativní vystoupení
14.11. Šermířská burza v Praze

2016
23.1. Výroční schůze
20.2. Zimní bitva u Chlumce
5.2. Trénink s Malchusem
2.3. Ples Č. Kamenice
16.4. společný trénink s Malchusem
30.4. Pálení Čarodějnic ve Cvikově
7.5. Den netradičních her a soutěží v Křečanech
13. - 15.5. CVIKOVSKÉ HŘMĚNÍ
21.5. Štětí - Bitva
28.5. Jablonné v Podještědí - slavnosti
11.6. Hošťka
17. - 19. Stráž pod Ralskem - Vartenberské slavnosti
24.6. Tanvald - pasování prvňáčků (ohnivá show)
24. - 26.6. Chlumec - Husitská bitva
1. - 3.7. Krompach - Slavnosti 
9.7. Karatistický tábor Lindava - vystoupení
16.7. Bělá pod Bezdězem
23.7.Tisá - Annenská pouť, slavnosti + Ohnivka na dětském táboře - Oleška
29.-31.7. Soustředění s Malchusem - Březiny
5. - 7.8. Mělník
13.8. Bezděz - Slavnosti Karla IV.
20.8. Nový Oldřichov - Hasičská pouť
27.8. Sloup v Čechách - Domov důchodců (slavnosti)
3.9. Kralovice
4.9. Ústí nad Labem - Severní terasa
10.9. CVIKOVSKÉ OSTRVE - ZRUŠENO
17.9. Mělnické vinobraní - průvod
23. - 25.9. Houska - Bitva
28. - 30.10. Cerekvice - Rozloučení se sezonou, Bitvička
12.11. Skupinová oslava narozenin společně s Malchusem

2017
4.2. - Výroční schůze
17. - 19.2. - Chlumec - Ohnivka
11.3. - Hasičský ples v Benešově nad Ploučnicí
25.3. - Šermířská burza v Praze + Šermířský ples v České Kamenici
30.4. - Pálení čarodějnic ve Cvikově - stezka odvahy
5.-7. 5. - Tradiční šermířské hry ve Starých Křečanech
12.-14. 5. - Slavnosti v Dětenicích - Bitva
19.-21. 5. - Valdštejnské slavnosti ve Frýdlantu v Čechách
27.5. - Zdislavina pouť v Jablonném v Podještědí
30.5. - Vystoupení pro děti na škole v přírodě v Doksech
24.6. - Slavnosti v Benešově nad Ploučnicí (Benešovský slunovrat) - Ohnivka
30.6.-2.7. - Cyrilometodějské slavnosti na Krompachu
8.-9. 7. - Vystoupení pro děti na karatistickém táboře v Lindavě
14.-16. 7. - Piráti na jezeře Chmelař v Úštěku
18. 7. - Vystoupení pro děti na dětském táboře ve Sloupu v Čechách
29.7. - 5.8. - Skupinové soustředění - dovolená Máchovo Jezero Doksy
18. - 20.8. - Vystoupení při prohlídkách na Bezdězu
26.8. - Skupinová oslava narozenin - Gríša + Eli
2.9. - Vystoupení pro cyklisty ve Cvikově na kynologickém cvičišti
8.-10. 9. - Oslavany u Brna
15.-17. 9. - CVIKOVSKÉ OSTRVE
22.-24. 9. - Bitva na hradě Houska
29. 9.-1. 10. - Sněm řádu Modrého kříže ve Starých Křečanech
21.10 - Merenda v Cerekvicích - Dračí války
17.-19.11 - Rozloučení se sezónou v Řehlovicích

2018
3.2. - Výroční schůze  (Cvikov)
10. 2. - Chlumec (pomoc skupině Malchus) - Ohnivka
3.-4. 3. - Skupinové soustředění
24.3. - Ples v České Kamenici